+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 85 |
| Test za studena dle EN (v A) | 800 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka [mm] | 315 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 175 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 990 Kč
bez DPH:
2 471 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 85 |
| Test za studena dle EN (v A) | 800 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka [mm] | 315 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 190 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 993 Kč
bez DPH:
2 474 Kč
+ | Napětí [V]: | 12 V |
| Kapacita baterie v Ah: | 140 Ah |
| Test za studena dle EN (v A): | 800 A |
| Řazení pólů: | 3 |
| Druh zásuvky: | 1 |
| Spodní provedení: | B00 |
| Délka (v mm): | 513 mm |
| Šířka v mm: | 189 mm |
| Výška ( v mm ): | 223 mm |
| Baterie: | HEAVY DUTY [zvýšená odolnost proti otřesům] |
| | Dbejte servisních informaci |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 029 Kč
bez DPH:
2 503 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 72 |
| Test za studena dle EN (v A) | 760 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B01 |
| Délka [mm] | 260 |
| Šířka [mm] | 173 |
| Výška [mm] | 225 |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 040 Kč
bez DPH:
2 512 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 95 |
| Test za studena dle EN (v A) | 800 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka [mm] | 353 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 190 |
| Baterie | Zvýšená odolnost proti otřesům |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 052 Kč
bez DPH:
2 522 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 70 |
| Test za studena dle EN (v A) | 760 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka [mm] | 278 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 190 |
| Baterie | EFB baterie |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 074 Kč
bez DPH:
2 540 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 95 |
| Test za studena dle EN (v A) | 830 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B01 |
| Délka [mm] | 306 |
| Šířka [mm] | 173 |
| Výška [mm] | 225 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 082 Kč
bez DPH:
2 547 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 95 |
| Test za studena dle EN (v A) | 830 |
| Řazení pólů | 1 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B01 |
| Délka [mm] | 306 |
| Šířka [mm] | 173 |
| Výška [mm] | 225 |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 082 Kč
bez DPH:
2 547 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 110 |
| Test za studena dle EN (v A) | 680 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B01 |
| Délka [mm] | 347 |
| Šířka [mm] | 173 |
| Výška [mm] | 234 |
| Baterie | HEAVY DUTY [zvýšená odolnost proti otřesům] |
| Dbejte servisních informaci | |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 214 Kč
bez DPH:
2 656 Kč
+ | Napětí [V] | 12 |
| kapacita baterie v Ah | 75 |
| Test za studena dle EN (v A) | 730 |
| Řazení pólů | 0 |
| druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka [mm] | 315 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 175 |
| Baterie | EFB baterie |
| Výrobce: | VARTA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 242 Kč
bez DPH:
2 679 Kč