Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

VARTA

O značce VARTA

 

 

VARTA – ZNAČKA JOHNSON CONTROLS

 

Vize se nejlépe uskutečňují s energií od vedoucího značkového výrobce.

 

Johnson Controls je celosvětově vedoucím výrobcem startovacích baterií pro automobily. Aby tomu tak zůstalo i v budoucnu, plní jasný úkol: stále vylepšovat to nejlepší. Kromě nejmodernějších vývojových a výrobních systémů sází Johnson Controls na inovační technologická centra, v nichž se důsledně pracuje na optimalizaci designu a výkonu produktů.

 

 

VARTA. SKRYTÁ ENERGIE. JISTÝ VÝKON . A NEJEN TO.

 

VARTA je částí exkluzivního značkového portfolia Johnson Controls. A to z dobrého důvodu: Neboť VARTA znamená nejvyšší kvalitu, inovační technologii a dlouhodobé technické zkušenosti. Díky širokému sortimentu produktů nabízí VARTA pro každé vozidlo tu správnou baterii. Kromě toho je VARTA jednou z celosvětově vedoucích značek baterií, obzvláště co se týče kvality, používání perspektivních technologií nebo svědomitého a efektivního zacházení se zdroji. 

 

Nejdůležitější je vnitřní energie, na kterou se díky značce VARTA můžete kdykoliv spolehnout. Síla se nemusí drát dopředu, aby ji bylo vidět. Sílu VARTY lze spíše pochopit v důvěře. A proto Johnson Controls jako vedoucí přímý dodavatel baterií do vozidel poskytuje mnoho dalších služeb a nabídek a disponuje vynikajícími odbornými znalostmi – rovněž v oblasti odbytu a servisu. Slogan „VARTA znamená perfektní výkon pro každého“ se netýká jen produktů ale i excelentního plnění veškerých požadavků trhu.

 

 

 

A VARTA ZNAMENÁ PERFEKTNÍ VÝKON PRO KAŽDÉHO.

 

Je to celá sada výjimečných výkonů, které firmu VARTA vyznamenávají. Maximální standardy kvality nenechávají žádný prostor pro kompromisy. K tomu používá veškeré vlastní Know-how důsledné inovace. Díky tomu Vám může stále nabízet baterie s nejlepšími technickými vymoženostmi, které Vám garantují ještě více výkonu a spolehlivosti. A které ještě navyšují náskok VARTY před konkurencí.


Pro baterie je důležitý především výkon a spolehlivost – a zde nasazuje VARTA laťku. Díky tomuto nekompromisnímu přístupu ke kvalitě se VARTA stala hlavním dodavatelem vedoucích výrobců automobilů. Aby to tak zůstalo, mají inženýři jasný úkol: stále vylepšovat to nejlepší. Nejnovějším výsledkem tohoto vyhraněného inovačního ducha je nová technologie PowerFrame – po výjimečné technologii AGM další důkaz pro neohrozitelnou vedoucí roli firmy VARTA.

 

A pro Vás další důvod dát firmě VARTA Vaší důvěru.

 

 

 
 
Internetové stránky společnosti VARTA :  www.varta.cz
 

  

 

 

 

Produkty výrobce VARTA v našem internetovém obchodě:

Výrobce VARTA najdete v tuto chvíli v těchto odděleních našeho e-shopu:

Baterie

Kontakt
Tomáš Vlček
Tel: +420 725 540 652

Adam Charamza
Tel: +420 775 119 115

Aktuality
MÁME OTEVŘENO MÁME OTEVŘENO

 

Vážení zákazníci,

chceme Vás uklidnit, že dle usnesení vlády ze dne 26.2.2021 nadále máme a budeme mít otevřené naše pobočky pro vyzvednutí objednaného zboží a to v Mostě, v Praze i v Plzni.
Taktéž probíhá zasíláni objednávek přepravní společností.
 
 

S pozdravem

autodily-cardo.cz

 

 

26.02.2021