+ | Vyska ( v mm ): | 110 mm |
| Vnějżí průměr [mm]: | 71,0 mm |
| Prumer tesniciho krouzku v mm: | 75 mm |
| Hmotnost ( v kg ): | 0,22 kg |
| Typ filtru: | Vlozka filtru |
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 809 Kč
bez DPH:
1 495 Kč
+ | Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 879 Kč
bez DPH:
1 553 Kč
+
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 884 Kč
bez DPH:
1 557 Kč
+
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 891 Kč
bez DPH:
1 563 Kč
+
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 910 Kč
bez DPH:
1 579 Kč
+
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 912 Kč
bez DPH:
1 580 Kč
+ | Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 963 Kč
bez DPH:
1 622 Kč
+ | Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 963 Kč
bez DPH:
1 622 Kč
+
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 035 Kč
bez DPH:
1 682 Kč
+ | Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 200 Kč
bez DPH:
1 818 Kč