+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 8,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 70,0 |
| armatura [mm] | 20,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 7,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,0 |
| Odpor [ohm] | 0,3 |
| Celková délka [mm] | 117,0 |
| armatura [mm] | 30,0 |
| Velikost závitu | M8 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 8 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 212,5 |
| armatura [mm] | 23,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 96,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 11065-5C900 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| Stoupání kužele | 122 |
| váha [g] | 40 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Odpor [ohm] | 3,2 |
| Celková délka [mm] | 81,0 |
| armatura [mm] | 19,0 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | Thread |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Provedení žhavicí svíčky | ke žhavení |
| Napětí [V] | 7 |
| Délka [mm] | 148 |
| Velikost závitu | M 8 x 1,0 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Rozměr klíče | 8 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 26 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 6,5 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,5 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 64,0 |
| armatura [mm] | 21,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 4,4 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 139 |
| pro OE číslo | 36710-2F100 |
| Rozměr klíče | 10 |
| Stoupání kužele | 90 |
| váha [g] | 34 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Keramika-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 7,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 7,0 |
| Odpor [ohm] | 0,3 |
| Celková délka [mm] | 97,0 |
| armatura [mm] | 30,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |