Klínový řemen CONTINENTAL CTAM AVX13X1275
bez DPH: 158
Popis zboží:
Hmotnost [kg]: 0,143
Délka [mm]: 1275
OEM kódy
007753012540 0197811264 023903137E
023903137F 06580410232 06580412232
814197 83H397 85500009936
9933211265 99332112658P 9933211275
AMK53 N1011001601
Určeno pro vozidla
FORD CAPRI I (ECJ), 2000 [66kW, 1998ccm]
FORD CAPRI I (ECJ), 2300 [79kW, 2293ccm]
FORD CAPRI II (GECP), 2.0 [66kW, 1999ccm]
FORD CAPRI II (GECP), 2.3 [79kW, 2294ccm]
FORD CAPRI III (GECP), 2.3 Super [84kW, 2294ccm]
FORD CAPRI III (GECP), 2.8 i Turbo [138kW, 2792ccm]
FORD CAPRI III (GECP), 2.8 Super Injection [118kW, 2792ccm]
FORD CONSUL (GGFL), 2300 [79kW, 2294ccm]
FORD CONSUL kupé (GGCL), 2000 [73kW, 1993ccm]
FORD CONSUL kupé (GGCL), 2300 [79kW, 2294ccm]
FORD CONSUL Turnier (GGNL), 2000 [73kW, 1993ccm]
FORD CONSUL Turnier (GGNL), 2300 [79kW, 2294ccm]
FORD GRANADA (GGTL, GGFL), 2.0 [66kW, 1998ccm]
FORD GRANADA II (GU), 2.0 [66kW, 1998ccm]
FORD GRANADA II (GU), 2.3 [79kW, 2294ccm]
FORD GRANADA II (GU), 2.3 [84kW, 2294ccm]
FORD GRANADA II (GU), 2.8 i [108kW, 2792ccm]
FORD GRANADA II (GU), 2.8 i [118kW, 2792ccm]
FORD GRANADA II (GU), 2.8 [99kW, 2792ccm]
FORD GRANADA Turnier (GGNL), 2.0 [66kW, 1998ccm]
FORD GRANADA Turnier (GGNL), 2.3 [79kW, 2294ccm]
FORD GRANADA Turnier (GNU), 2.0 [66kW, 1998ccm]
FORD GRANADA Turnier (GNU), 2.3 [79kW, 2294ccm]
FORD GRANADA Turnier (GNU), 2.3 [84kW, 2294ccm]
FORD GRANADA Turnier (GNU), 2.8 i [108kW, 2792ccm]
FORD GRANADA Turnier (GNU), 2.8 i [118kW, 2792ccm]
FORD GRANADA Turnier (GNU), 2.8 [99kW, 2792ccm]
FORD TAUNUS (GBFK), 2000 V6 [66kW, 1998ccm]
FORD TAUNUS (GBTK), 2000 V6 [66kW, 1998ccm]
FORD TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS), 2.0 [66kW, 1999ccm]
FORD TAUNUS (GBTS, GBFS, CBTS), 2.3 [79kW, 2294ccm]
FORD TAUNUS kupé (GBCK), 2000 V6 [66kW, 1998ccm]
FORD TAUNUS kupé (GBCK), 2300 V6 [79kW, 2294ccm]
FORD TAUNUS Turnier (GBNS), 2.0 [66kW, 1999ccm]
MERCEDES-BENZ 123 kupé (C123), 280 C (123.050) [115kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ 123 kupé (C123), 280 CE [130kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ 123 kupé (C123), 280 CE [136kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ 123 limuzína (W123), 250 (123.026) [103kW, 2525ccm]
MERCEDES-BENZ 123 limuzína (W123), 250 (123.026) [95kW, 2525ccm]
MERCEDES-BENZ 123 limuzína (W123), 280 (123.030) [115kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ 123 limuzína (W123), 280 E (123.033) [130kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ 123 limuzína (W123), 280 E (123.033) [136kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123), 250 T (123.086) [103kW, 2525ccm]
MERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123), 250 T (123.086) [95kW, 2525ccm]
MERCEDES-BENZ 123 T-Model (S123), 280 TE (123.093) [136kW, 2746ccm]
MERCEDES-BENZ T2/LN1 Krabice, 609 D (668.061, 668.062, 668.063) [77kW, 3972ccm]
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160), 3.3 D (K160) [70kW, 3246ccm]
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160), 3.3 TD (K160) [81kW, 3246ccm]
NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160), 3.3 D (W160) [70kW, 3246ccm]
NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160), 3.3 TD (W160) [81kW, 3246ccm]
NISSAN TRADE valník/podvozek, 2.8 D [59kW, 2820ccm]
SAAB 9000, 2.0 -16 CD [110kW, 1985ccm]
SAAB 9000, 2.0 -16 CD [96kW, 1985ccm]
SAAB 9000, 2.0 -16 Turbo CD [108kW, 1985ccm]
SAAB 9000, 2.0 -16 Turbo CD [120kW, 1985ccm]
SAAB 9000, 2.0 -16 Turbo CD [136kW, 1985ccm]
SAAB 9000, 2.0 -16 Turbo [118kW, 1985ccm]
SAAB 9000, 2.3 -16 CD [107kW, 2290ccm]
SAAB 9000, 2.3 -16 Turbo [143kW, 2290ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 CS [94kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 CS [96kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 ND Turbo [110kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 Turbo CS [136kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 Turbo [118kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 Turbo [120kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 Turbo [127kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 Turbo [129kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 [92kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.0 -16 [94kW, 1985ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.3 -16 CS [107kW, 2290ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.3 -16 CSE [108kW, 2290ccm]
SAAB 9000 Šikmá zadní část, 2.3 -16 Turbo [143kW, 2290ccm]
TOYOTA HILUX V pick-up (_N8_, _N9_, _N10_, _N11_), 2.4 D 4WD (LN110_, LN110R) [58kW, 2446ccm]
TOYOTA HILUX VI pick-up (_N1_), 2.4 D (LN150, LN145) [55kW, 2446ccm]
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_), 4.2 D (HZJ76, HZJ78, HZJ70, HZJ73, HZJ75, HZJ79, HZJ77,... [96kW, 4164ccm]
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_), 4.2 D (HZJ80, HZJ81) [99kW, 4164ccm]
VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, 2.4 D Syncro [57kW, 2370ccm]
VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, 2.4 D [57kW, 2370ccm]
VW TRANSPORTER T4 autobus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, 2.5 [81kW, 2461ccm]
VW TRANSPORTER T4 Krabice (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J), 2.4 D Syncro [57kW, 2370ccm]
VW TRANSPORTER T4 Krabice (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J), 2.4 D [57kW, 2370ccm]
VW TRANSPORTER T4 Krabice (70A, 70H, 7DA, 7DH, 70J), 2.5 [81kW, 2461ccm]
VW TRANSPORTER T4 valník/podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM, 2.4 D Syncro [57kW, 2370ccm]
VW TRANSPORTER T4 valník/podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM, 2.4 D [57kW, 2370ccm]
VW TRANSPORTER T4 valník/podvozek (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM, 2.5 [81kW, 2461ccm]