+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s obrysovým osvětlením |
| párová čísla výrobku | 6125943 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 446 Kč
bez DPH:
2 848 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | s obrysovými světly |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s pamětí |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 490 Kč
bez DPH:
2 884 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | s obrysovými světly |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
3 490 Kč
bez DPH:
2 884 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Barva | bílá |
| Typ světla | W16W |
| druh provozu | manuální |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9244922 |
| párová čísla výrobku | 9246922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 668 Kč
bez DPH:
3 031 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 320 |
| Výška [mm] | 350 |
| Typ světla | W16W |
| druh provozu | manuální |
| Typ povolení | Quality Verified Part (QVP), kontrolovaná kompatibilita v CZ |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Počet koncovek | 2 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s anténou |
| párová čísla výrobku | 9201249 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 676 Kč
bez DPH:
3 038 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | WY5W |
| druh provozu | manuální |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9222922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 862 Kč
bez DPH:
3 192 Kč
+ | Montovací strana: | levá |
| Kvalita, jakost: | 320 X 270 X 170 |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Délka (v cm): | 48,5 |
| Sirka v mm: | 170 |
| Sirka v cm: | 21,5 |
| Vyska ( v cm ): | 33,3 |
| Vyska 1 ( v mm ): | 270 |
| Druh provozu: | elektrický |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levostranně řízená vozidla |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | vyhřívaná |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 937 Kč
bez DPH:
3 254 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 098 Kč
bez DPH:
3 387 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| mechanicky obrobeno | s otvorem pro svítidlo ukazatele směru |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 9225704 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 111 Kč
bez DPH:
3 398 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W16W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9275922 |
| párová čísla výrobku | 9299922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 341 Kč
bez DPH:
3 588 Kč