+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 170 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | delší raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9209960 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 738 Kč
bez DPH:
1 436 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6132118 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 750 Kč
bez DPH:
1 446 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9242399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 768 Kč
bez DPH:
1 461 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 400 |
| Výška [mm] | 320 |
| Typ světla | WY5W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s teplotním senzorem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9226922 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 807 Kč
bez DPH:
1 493 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Šířka [mm] | 80 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| Barva blikače | bílá/žlutá |
| Typ světla | W16W |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 836 Kč
bez DPH:
1 517 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Šířka [mm] | 80 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| Barva blikače | bílá/žlutá |
| Typ světla | W16W |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 882 Kč
bez DPH:
1 555 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | černá |
| vnejší/vnitřní zrcátko | Kompletní zrcátko |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| Jmenovitý výkon [W] | 5 |
| Délka [cm] | 8 |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Nutně respektovat technické údaje | |
| přípustná celková hmotnost do [kg] | 3500 |
| párová čísla výrobku | 1651807 |
| Kvalita, jakost | Hagus |
| Počet koncovek | 1 |
| Počet obsazených kontaktů | 8 |
| Typ světla | WY5W |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 899 Kč
bez DPH:
1 569 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6141934 |
| párová čísla výrobku | 6145934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 901 Kč
bez DPH:
1 571 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet koncovek | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 922 Kč
bez DPH:
1 588 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6142934 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 925 Kč
bez DPH:
1 591 Kč