+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 220 Kč
bez DPH:
1 008 Kč
+ | Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
1 223 Kč
bez DPH:
1 011 Kč
+ | Způsob montáže | Armatura |
| Způsob upevnění | odpružený |
| Způsob upevnění | svislý |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7 |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Napětí [V] | 12 |
| Šířka [mm] | 96 |
| Výška [mm] | 116 |
| Hloubka [mm] | 79 |
| armatura [mm] | 79 |
| Průměr v mm | 90 |
| barva krytu | hliník |
| druh rozptylového skla | Ploché čočky |
| barva čoček | transparentní |
| splňuje ECE-normu | R19 |
| osvětlený prostor [mm] | 90 |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1N0 009 295-031 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Tvar | kulatý |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Doplňující výrobek/info 2 | s držákem |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 229 Kč
bez DPH:
1 016 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
1 232 Kč
bez DPH:
1 018 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H3 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| barva krytu | černá |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
1 232 Kč
bez DPH:
1 018 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H4/H3 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (mechanickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
1 235 Kč
bez DPH:
1 021 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H4/H3 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (mechanickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
1 235 Kč
bez DPH:
1 021 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741921 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 238 Kč
bez DPH:
1 023 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2251501 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 239 Kč
bez DPH:
1 024 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742377 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 242 Kč
bez DPH:
1 026 Kč