+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulací sklonu světlometů (mechanickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez řídicího přístroje |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Y |
| párová čísla výrobku | 2212283 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO Y |
| párová čísla výrobku | 2222843 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2742802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2741802 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2005548 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2202427 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | WY21W |
| Typ světla | W21/5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2012685 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | WY21W |
| Typ světla | W21/5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2011685 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |