+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H4 |
| Funkce světla | s mlhovými světly |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 5836963 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| Typ světla | HB4 |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| párová čísla výrobku | 1N0 010 375-321 |
| Napětí [V] | 12 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Montáž/demontáž musí provést odborný personál! | |
| Výrobce: | HELLA |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742164 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | R5W |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 2201485 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H7/H1 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez servomotoru pro regulaci sklonu světlometu |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 5836961 |
| SVHC | Žádná SVHC substance |
| Výrobce: | VAN WEZEL |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741399 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | W21W |
| Typ světla | WY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO K |
| párová čísla výrobku | 2201034 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| párová čísla výrobku | 714027590204 |
| Výrobce: | MAGNETI MARELLI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 28.4.2026 |
| Most | 28.4.2026 |
| Plzeň | 28.4.2026 |
| Praha | 28.4.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H4 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2702502 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |