Brzdový třmen TRW BHN1204E
Brzdový třmen TRW BHN1204E
2 338
bez DPH: 1 932
Popis zboží:
Omezení výrobce: BOSCH
Typ brzdového třmenu: pěstní typ sedla
Průměr pístu [mm]: 38
Materiál: hliník
Typ brzdového třmenu: Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou
Párová čísla výrobku: BHN1203E
Výměnný díl:
SVHC: Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce!
OEM kódy
4400 T8 4401 Q5
Určeno pro vozidla
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.6 16V [103kW, 1598ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.6 16V [110kW, 1598ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.6 HDi 110 [82kW, 1560ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.6 HDi [80kW, 1560ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.6 THP 155 [115kW, 1598ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.6 VTi 120 [88kW, 1598ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 1.8 i 16V [92kW, 1749ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 2.0 HDi 138 [100kW, 1997ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 2.0 HDi 150 [110kW, 1997ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 2.0 HDi 165 [120kW, 1997ccm]
CITROËN C4 GRAND PICASSO I (UA_), 2.0 i 16V [103kW, 1997ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.6 16V [110kW, 1598ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.6 HDi 110 [82kW, 1560ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.6 HDi [80kW, 1560ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.6 THP 140 [103kW, 1598ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.6 THP 155 [115kW, 1598ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.6 VTi 120 [88kW, 1598ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 1.8 i 16V [92kW, 1749ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 2.0 HDi 138 [100kW, 1997ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 2.0 HDi 150 [110kW, 1997ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 2.0 HDi 165 [120kW, 1997ccm]
CITROËN C4 PICASSO I velkoprostorová limuzína (UD_), 2.0 i 16V [103kW, 1997ccm]