Brzdový třmen TRW BHN1159E
Brzdový třmen TRW BHN1159E
1 702
bez DPH: 1 407
Popis zboží:
Omezení výrobce: NISSIN
Typ brzdového třmenu: pěstní typ sedla
Materiál: Litina
Průměr pístu [mm]: 38
Párová čísla výrobku: BHN1158E
Výměnný díl:
Nutně respektovat technické údaje:
SVHC: Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce!
OEM kódy
Určeno pro vozidla
HONDA FR-V (BE), 1.7 (BE1) [92kW, 1668ccm]
HONDA FR-V (BE), 1.8 (BE1) [103kW, 1799ccm]
HONDA FR-V (BE), 2.0 (BE3) [110kW, 1998ccm]
HONDA FR-V (BE), 2.2 i CTDi (BE5) [103kW, 2204ccm]
HONDA LEGEND III (KA), 3.5 i 24V (KA9) [153kW, 3474ccm]
HONDA STREAM (RN), 1.7 16V (RN1) [92kW, 1668ccm]
HONDA STREAM (RN), 2.0 16V (RN3) [115kW, 1998ccm]