+ | montovaná strana | zadní |
| Množství | 1 |
| Délka [mm] | 300 |
| Délka (v palcích) | 12 |
| Hmotnost [kg] | 0,09 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Jednotka množství | Sada |
| délka 1 [mm] | 480 |
| Délka 2 [mm] | 480 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | délka 1 [mm] | 350 |
| Stěrače - provedení | List zadního stěrače v plastovém provedení |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Vybavení vozidla: | pro vozidla s výklopnou zádí (hatchback) |
| Pro OE číslo: | 7H0 955 707 A |
| Montovaná strana: | zadní |
| Materiál: | GFK (plast zesílený skleněnými vlákny) |
| Doplňující výrobek/info 2: | s víčkem |
| Materiál: | PBT (Polybutylenterephthalat) |
| Párová čísla výrobku: | V10-3459 |
| Hmotnost [kg]: | 0,182 kg |
| Šířka balení [cm]: | 6 cm |
| Výška balení [cm]: | 4,5 cm |
| Délka balení [cm]: | 35 cm |
| Výrobce: | VAG |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | délka 1 [mm] | 500 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | délka 1 [mm] | 300 |
| Stěrače - provedení | List zadního stěrače v plastovém provedení |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | délka 1 [mm] | 330 |
| Stěrače - provedení | List zadního stěrače v plastovém provedení |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | délka 1 [mm] | 700 |
| Stěrače - provedení | Stěrač bez spoileru-Bügelwischblatt |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | délka 1 [mm] | 260 |
| Stěrače - provedení | List zadního stěrače v plastovém provedení |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Délka [mm] | 335 |
| Délka (v palcích) | 13 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| váha [g] | 24 |
| Hmotnost brutto [kg] | 61 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |