+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M8x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 8 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 13 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 9 |
| váha [g] | 24 |
| Hmotnost brutto [kg] | 27 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| rozteč [mm] | 1,25 |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 5,0 |
| Vzdálenost elektrod | 0,6 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 8,5 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 65,0 |
| armatura [mm] | 21,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 23 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,5 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 143,0 |
| armatura [mm] | 24,5 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 980795815U |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 81,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | MD077167 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| Stoupání kužele | 120 |
| váha [g] | 32 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 67,5 |
| armatura [mm] | 15,0 |
| Velikost závitu | M12 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M4x0.7 |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 129 |
| Rozměr klíče | 12 |
| Stoupání kužele | 123 |
| váha [g] | 38 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Spojovací technika | SAE (Spule/Coil) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s rozdělovačem |
| Počet vedení | 5 |
| Barva | černá |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |