+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 11 |
| Délka [mm] | 127 |
| Velikost závitu | M 8 x 1,0 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Rozměr klíče | 8 |
| Utahovací moment od [Nm] | 0 |
| Utahovací moment do [Nm] | 10 |
| Spojovací technika | PIN |
| armatura [mm] | 25 |
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 10,0 |
| Odpor [ohm] | 0,5 |
| Celková délka [mm] | 143,5 |
| armatura [mm] | 24,2 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | tyčová žhavicí svíčka |
| Napětí [V] | 11 |
| verze | Double Coil Long |
| verze | Post Heating |
| Velikost závitu | M12x1,25 |
| Celková délka [mm] | 63 |
| Průměr v mm | 6,1 |
| armatura [mm] | 21 |
| Spojovací technika | M5 |
| Typ kontejneru | Krabice |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| mez únosnosti [Nm] | 45 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 25 |
| Délka balení [cm] | 10 |
| Šířka balení [cm] | 2,76 |
| Výška balení [cm] | 2,5 |
| Výrobce: | CHAMPION |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Rozměr klíče | 16 mm |
| Velikost závitu | M14 x 1,25 |
| průměr vlákna [mm] | 19,0 |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | odrušeno, 5 kOhm |
| Zapalovací svíčka | s plochým těsnicím sedlem |
| Umístění jiskry [mm] | 3,5 |
| Zapalovací svíčka | pevná SAE - koncovka |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 150,0 |
| armatura [mm] | 24,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,0 |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| Rozměr klíče | 10 mm |
| Spojovací technika | PIN |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | BOSCH |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 90919-01298 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 38 |
| Hmotnost brutto [kg] | 41 |
| alternativní artikl | VFCH16, IXEH20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 5,0 |
| Odpor [ohm] | 1,4 |
| Celková délka [mm] | 88,0 |
| armatura [mm] | 18,0 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 8,0 |
| intenzita el. proudu [A] | 6,0 |
| Odpor [ohm] | 0,9 |
| Celková délka [mm] | 78,0 |
| armatura [mm] | 24,3 |
| Velikost závitu | M10 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 12 mm |
| Spojovací technika | M4 |
| Výrobce: | NGK |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
+ | Počet kontaktů zástrčky (výstup)[-pólová] | 2 |
| Počet kontaktů zástrčky | 3 |
| Barva zásuvky | černá |
| Hmotnost [kg] | 0,5 |
| Výrobce: | VALEO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |