+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H1 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| barva krytu | chromová |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 625 Kč
bez DPH:
1 343 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Šířka [mm] | 80 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| Barva blikače | bílá |
| Typ světla | WY5W |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 628 Kč
bez DPH:
1 345 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| verze | AL-System |
| barva krytu | chromová |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 708 Kč
bez DPH:
1 412 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| barva krytu | chromová |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 762 Kč
bez DPH:
1 456 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 773 Kč
bez DPH:
1 465 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (elektrickou) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 773 Kč
bez DPH:
1 465 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (pneumatickou) |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 823 Kč
bez DPH:
1 507 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s regulaci sklonu světlometů (pneumatickou) |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | dnes |
| Most | dnes |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 823 Kč
bez DPH:
1 507 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Šířka [mm] | 80 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| Barva blikače | bílá/žlutá |
| Typ světla | W16W |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 836 Kč
bez DPH:
1 517 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Šířka [mm] | 80 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| vnejší/vnitřní zrcátko | pro elektricky nastavitelná zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| Barva blikače | bílá/žlutá |
| Typ světla | W16W |
| Výrobce: | TYC |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
1 882 Kč
bez DPH:
1 555 Kč