+ | Vnější ozubení strana kola | 27 |
| Délka [mm] | 527 |
| počet zubů, ABS kroužek | 44 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 96 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 8,33 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 92 |
| Výměnný díl | |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 245 Kč
bez DPH:
3 508 Kč
+ | Montovací strana: | levá přední náprava |
| Montovací strana: | pravá přední náprava |
| Délka (v mm): | 520 |
| Pocet zubu, ABS krouzek: | 44 |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 245 Kč
bez DPH:
3 508 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 33 |
| Délka [mm] | 534 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 88 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 130 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 10,50 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 114 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 249 Kč
bez DPH:
3 512 Kč
+ | Vnějżí ozubení strana kola: | 25 |
| Délka (v mm): | 482,00 mm |
| Pocet zubu, ABS krouzek: | 44 |
| Průměr prstence ABS [mm]: | 96,00 mm |
| Prumer tesniciho krouzku v mm: | 52,00 mm |
| Prumer kloubu (strana kola) vnitrni [mm]: | 87,00 mm |
| Prumer kloubu (strana prevodovky) vnitrni [mm]: | 100,00 mm |
| Velikost závitu: | M24x1,5 |
| Vrt-? [mm]: | 8,20 mm |
| Počet děr: | 6 |
| Kruhový vyvrt ? 2 [mm]: | 86,00 mm |
| | Výměnný díl |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 249 Kč
bez DPH:
3 512 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 33 |
| Délka [mm] | 611 |
| počet zubů, ABS kroužek | 45 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 81 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 88 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 100 |
| Velikost závitu | M14x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 8,20 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 86 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 251 Kč
bez DPH:
3 513 Kč
+ Na tento díl se vztahuje vratná záloha za původní díl.
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 253 Kč
bez DPH:
3 515 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Délka [mm] | 680 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 59 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 95 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 101 |
| Velikost závitu | M27x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 10,40 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 86 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
4 254 Kč
bez DPH:
3 516 Kč
+ Na tento díl se vztahuje vratná záloha za původní díl.
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 262 Kč
bez DPH:
3 522 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 38 |
| Délka [mm] | 536 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 98 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 108 |
| Velikost závitu | M16x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 10,20 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 94 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 274 Kč
bez DPH:
3 532 Kč
+ | Vnější ozubení strana kola | 30 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 27 |
| Délka [mm] | 614 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 53 |
| Průměr kloubu (strana kola) vnitřní [mm] | 94 |
| Průměr kloubu (strana převodovky) vnitřní [mm] | 86 |
| Velikost závitu | M24x1.5 |
| Protiprachová ochrana | bez protiprachové ochrany |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
4 277 Kč
bez DPH:
3 535 Kč