+ | druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnější ozubení strana kola | 26 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 28 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 55 |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 86 |
| Délka [mm] | 134 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| nový díl | |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ Kloub, hnací hřídel LÖBRO 303175
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Vnější ozubení strana kola | 25 |
| Vnější ozubení strana diferenciálu | 22 |
| Délka [mm] | 850 |
| Výměnný díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | druh kloubu | diskový kloub |
| Vnitřní ozubení, strana dif. (připojení spojovacího hřídele) | 28 |
| mechanicky obrobeno | bez zápichu ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 108 |
| Délka [mm] | 32 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s víčkem |
| Velikost závitu | M20x1.5 |
| Průměr díry [mm] | 10,20 |
| počet děr | 6 |
| Kruhový vyvrt Ø 2 [mm] | 94 |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| nový díl | |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
+ | Druh kloubu: | diskový kloub |
| Vnitř.zub,dif.strana,spoj.k spoj.hřídeli: | 33 |
| Prumer tesniciho krouzku v mm: | 89,20 mm |
| Mechanicky obrobeno: | bez zápichu ve vnitřní části |
| Prumer kloubu [mm]: | 92,00 mm |
| Délka (v mm): | 32,00 mm |
| Vrt-? [mm]: | 8,90 mm |
| Počet děr: | 6 |
| Kruhový vyvrt ? 2 [mm]: | 78,00 mm |
| Doplňující výrobek/info 2: | s gumovou manzetou |
| | novy dil |
| Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: | 190135 |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnější ozubení strana kola | 38 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 27 |
| počet zubů, ABS kroužek | 45 |
| Průměr kroužku ABS [mm] | 81 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 60 |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 98 |
| Délka [mm] | 97 |
| Velikost závitu | M16x1.5x77 |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| nový díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 4.5.2026 |
| Praha | 4.5.2026 |
+ | druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnější ozubení strana kola | 24 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 21 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 54 |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 76 |
| Délka [mm] | 141 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| nový díl | |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 50 |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 76 |
| Délka [mm] | 151 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| nový díl | |
| Doplňující výrobek/info 2 | s korunovou maticí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnější ozubení strana kola | 24 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 22 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 52 |
| mechanicky obrobeno | se zápichem ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 76 |
| Délka [mm] | 160 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| nový díl | |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | druh kloubu | synchronní kloub |
| Vnější ozubení strana kola | 25 |
| vnitřní ozubení,strana kola | 30 |
| Průměr těsnicího kroužku [mm] | 57 |
| mechanicky obrobeno | bez zápichu ve vnitřní části |
| Průměr kloubu [mm] | 90 |
| Délka [mm] | 145 |
| Velikost závitu | M22x1.5 |
| Materiál vlnovce | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| nový díl | |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s tukem |
| Výrobce: | LÖBRO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |