+ | montovaná strana | levá |
| pro OE číslo | 1813 N4 |
| pro OE číslo | 98 015 215 80 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 230 Kč
bez DPH:
1 017 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| pro OE číslo | 82 00 140 431 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 230 Kč
bez DPH:
1 017 Kč
+ | Typ spojení | příčné rameno |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 326,6 |
| Průměr v mm | 14,4 |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 38557 01 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 231 Kč
bez DPH:
1 017 Kč
+ | Typ spojení | příčné rameno |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | vnější |
| Celková délka [mm] | 326,6 |
| Průměr v mm | 14,4 |
| Vnější závit [mm] | M14x1,5 |
| párová čísla výrobku | 38556 01 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 231 Kč
bez DPH:
1 017 Kč
+ | Typ spojení | příčné rameno |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | levá |
| Materiál | hliník |
| párová čísla výrobku | 38023 01 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 232 Kč
bez DPH:
1 018 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| pro OE číslo | 51879600 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 233 Kč
bez DPH:
1 019 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | nahoře |
| pro OE číslo | 246 240 11 09 |
| pro OE číslo | A 246 240 11 09 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 233 Kč
bez DPH:
1 019 Kč
+ | Typ uložení | hydroložisko |
| pro OE číslo | 203 240 12 17 |
| pro OE číslo | 203 241 11 13 |
| pro OE číslo | A 203 240 12 17 |
| pro OE číslo | A 203 241 11 13 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 235 Kč
bez DPH:
1 021 Kč
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | pravá |
| Typ spojení | příčné rameno |
| párová čísla výrobku | 30754 02 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 238 Kč
bez DPH:
1 023 Kč
+ | montovaná strana | pravá přední náprava |
| párová čísla výrobku | 31499 01 |
| pro OE číslo | 54320-AX600 |
| pro OE číslo | 54320-BC40A |
| pro OE číslo | 54325-AX000 |
| pro OE číslo | 54325-ED00A |
| pro OE číslo | 54325-ED02A |
| pro OE číslo | 77 01 208 591 |
| pro OE číslo | 77 01 208 823 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
1 239 Kč
bez DPH:
1 024 Kč