+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | oboustranná |
| Tloušťka/síla [mm] | 13 |
| Počet uzlů | 2 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | oboustranná |
| Tloušťka/síla [mm] | 21 |
| Počet uzlů | 5 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| Tloušťka/síla [mm] | 8 |
| Počet uzlů | 1 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | tlačítko |
| montovaná strana | oboustranná |
| Tloušťka/síla [mm] | 3 |
| Materiál | Guma |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| Tloušťka/síla [mm] | 10 |
| Délka [mm] | 51 |
| Vnější průměr [mm] | 37,5 |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| montovaná strana | tlačítko |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | vnitřní průměr [mm] | 16 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | vnější |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | oboustranná |
| Typ pružení | pro vozidla se šroubovitou pružinou |
| Tloušťka/síla [mm] | 18 |
| Počet uzlů | 3 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | oboustranná |
| druh závitu | pro pravotočivý závit |
| Vnější závit [mm] | M16x1,5 |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | oboustranná |
| montovaná strana | přední |
| Typ uložení | Pryžokovové ložisko |
| tlumič pérování osy | 2 |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | Strana čepu nápravy |
| Typ spojení | pro příčné závěsné rameno |
| Délka [mm] | 100 |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| pro OE číslo | 8E0 407 505 A |
| pro OE číslo | 8E0 407 506 A |
| pro OE číslo | 8E0 407 509 A |
| pro OE číslo | 8E0 407 510 A |
| pro OE číslo | 8E0 407 505 C |
| pro OE číslo | 8E0 407 506 C |
| pro OE číslo | 8E0 407 509 C |
| pro OE číslo | 8E0 407 510 C |
| SVHC | Žádná informace, obraťte se prosím na výrobce! |
| Výrobce: | LEMFÖRDER |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |