+ | Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,7 |
| Vrtání válce [mm] | 89,7 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE12 |
+ | Vrtání válce [mm] | 83 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF NT F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 86,2 |
| číslo dílu | 1.6mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| Volitelné | |
| číslo dílu | 2.5mm 008 PS P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 023 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 94,67 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 1 |
+ | Vrtání válce [mm] | 76 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.6mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 88,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IW CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 CR P F14 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84,5 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |