+ | Vrtání válce [mm] | 93,67 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 70 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 82 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 82 |
| číslo dílu | 1.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 96 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IW CR P IKA |
| číslo dílu | 2.5mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 2.5mm 001 PS P KV1 |
| číslo dílu | 2mm 005IFU CRP GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | verze | For 5 ring piston |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 97,5 |
| číslo dílu | 3.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.5mm 036 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.5mm 231 CR P GOE13 |
+ | verze | For 5 ring piston |
| Větší rozměr [mm] | 1 |
| Vrtání válce [mm] | 98 |
| číslo dílu | 3.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.5mm 036 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.5mm 231 CR P GOE13 |