+ | Vrtání válce [mm] | 125 |
| číslo dílu | 3.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CR P KV1 |
| číslo dílu | 6.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 90 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IW CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Doplňující výrobek/info 2 | suchá vložka válce |
| Délka [mm] | 152 |
| Vnější průměr [mm] | 82,5 |
| Vrtání válce [mm] | 79,5 |
| Průměr příruby [mm] | 85,5 |
| Zpracování | Semi |
| Vložka válce | bez těsnění vložky válce |
| Šířka [mm] | 4,7 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 79,94 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 81,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF MOP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,6 |
| Vrtání válce [mm] | 86,6 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 80,44 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF MO P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 75 |
| číslo dílu | 1.95mm 050 P F14 |
| číslo dílu | 2.5mm 231LKZ CRP G12 |
| číslo dílu | 3.0mm 008 CK P KV1 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 84,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 005 P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CK P KV1 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IW CR P IKA |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |