+ | Vrtání válce [mm] | 70 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.2mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 78,1 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 CR P ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.5mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 5.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 80,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 79,5 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT ST |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.5mm 712 CR P ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 88,5 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IW CK P KV1 |
| číslo dílu | 1.75mm 026 P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Volitelné | |
| Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 232 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 69,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 89 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |