+ | Vrtání válce [mm] | 65 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 231 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,4 |
| Vrtání válce [mm] | 65,4 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 231 P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,6 |
| Vrtání válce [mm] | 65,6 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 231 P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 90 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 83,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Vrtání válce [mm] | 87 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 87,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P F14 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 86 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P KV1 |
| číslo dílu | 1.5mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 712 CR ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,4 |
| Vrtání válce [mm] | 94,4 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,6 |
| Vrtání válce [mm] | 94,6 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |