+ | Volitelné | |
| Větší rozměr [mm] | 1 |
| Vrtání válce [mm] | 77,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IFU P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84,8 |
| číslo dílu | 1.5mm 001IF CR P IKA |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.947mm 712 CR ST |
| Větší rozměr [mm] | 0,8 |
+ | Vrtání válce [mm] | 92 |
| číslo dílu | 2.385mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.385mm 005 P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 72 |
| číslo dílu | 2.0mm 001IF CRP GO13 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 5.0mm 236 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Vrtání válce [mm] | 80 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 1 |
| Vrtání válce [mm] | 81 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 3.0mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 94,5 |
| číslo dílu | 2.0mm 001 CR P KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 005IF P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 231 CR P GOE13 |
| Větší rozměr [mm] | 0,5 |
+ | Vrtání válce [mm] | 84 |
| číslo dílu | 1.5mm 005IF P IKA |
| číslo dílu | 1.5mm 026IW P GOE13 |
| číslo dílu | 4.0mm 232 P GOE13 |
| Standardní rozměr [STD] | |
+ | Větší rozměr [mm] | 0,5 |
| Vrtání válce [mm] | 89,5 |
| číslo dílu | 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| číslo dílu | 2.0mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 3.5mm 231 CR P GOE13 |
+ | Vrtání válce [mm] | 72,5 |
| číslo dílu | 1.2mm 001 NT DLC ST |
| číslo dílu | 1.2mm 026 P GOE13 |
| číslo dílu | 2.0mm 712 NT ST |
| Standardní rozměr [STD] | |
| Výrobce: | GOETZE ENGINE |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |