+ | montovaná strana | pravá |
| vnitřní průměr [mm] | 29,9 |
| Vnější průměr [mm] | 47 |
| Výška [mm] | 11,3 |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Materiál | PTFE (Polytetrafluorethylen)/ACM (Polyacryl-Kautschuk) |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Přečíst montážní informace | |
| Číslo tarifu zboží | 8484200000 |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Číslo tarifu zboží | 8409919990 |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | vnitřní průměr [mm] | 55 |
| Vnější průměr [mm] | 68 |
| Výška [mm] | 8 |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | AW/BS |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Alternativní sada opravy | 690.110 |
| Číslo tarifu zboží | 8484200000 |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Chemicka vlastnost: | trvale elastický |
| Typ kontejneru: | Tuba |
| Objem: | 70 ml |
| Materiál: | Silikon |
| Od rozsahu teploty [°C]: | -50 °C |
| Rozsah teploty do [°C]: | 300 °C |
| Barva: | červená |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | vnitřní průměr [mm] | 51 |
| Vnější průměr [mm] | 65 |
| Výška [mm] | 7 |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Chemická vlastnost | trvale elastický |
| Chemická vlastnost | neobsahující rozpouštědla |
| Chemická vlastnost | UV-odolný |
| Typ kontejneru | Tuba |
| objem | 70 |
| Materiál | Silikon |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 |
| Rozsah teploty do [°C] | 315 |
| Barva | červená |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | vnitřní průměr [mm] | 46 |
| Vnější průměr [mm] | 56,4 |
| Výška [mm] | 7 |
| typ konstrukce radiálního hřídelového těsnicího kroužku | ASW |
| Typ závitu | pravotočivá šroubovice |
| Materiál | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Protiprachová ochrana | s těsněním proti prachu |
| Číslo tarifu zboží | 8484200000 |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
+ | Chemická vlastnost | trvale elastický |
| Chemická vlastnost | neobsahující rozpouštědla |
| Chemická vlastnost | UV-odolný |
| Typ kontejneru | Tuba |
| objem | 70 |
| Materiál | Silikon |
| od rozsahu teploty [°C] | -60 |
| Rozsah teploty do [°C] | 315 |
| Barva | červená |
| Výrobce: | ELRING |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |