+ | druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | ZF |
| Profil náboje | Triangle |
| Omezení výrobce | Hub Height 97mm |
| Tlak [bar] | 110 |
| Netto váha [kg] | 1,59 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
1 444 Kč
bez DPH:
1 193 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | Saginaw |
| Řemenice - Ø [mm] | 125 |
| Počet drážek | 6 |
| Omezení výrobce | Pulley Height 104mm |
| Tlak [bar] | 100 |
| Netto váha [kg] | 1,98 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 028 Kč
bez DPH:
1 676 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | ZF |
| Řemenice - Ø [mm] | 142 |
| Počet drážek | 6 |
| Omezení výrobce | Pulley Height 39mm |
| Omezení výrobce | M16x1,5 inlet |
| Tlak [bar] | 110 |
| Netto váha [kg] | 2,12 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
3 068 Kč
bez DPH:
2 536 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| pro výrobce řízení | LUK |
| Profil náboje | Round |
| Omezení výrobce | Hub Height 112mm |
| Tlak [bar] | 135 |
| Netto váha [kg] | 1,72 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
4 093 Kč
bez DPH:
3 383 Kč
+ | druh provozu | mechanický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | KOYO |
| Délka [mm] | 1035 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výška vstupní hřídele [mm] | 135 |
| Netto váha [kg] | 5,5 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
4 478 Kč
bez DPH:
3 701 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Délka [mm] | 625 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výška vstupní hřídele [mm] | 68 |
| Počet otáček volantu | 3,1 |
| Rozměr závitu - vstup | M14 |
| Rozměr závitu - výstup | M16 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kloubu |
| Netto váha [kg] | 5,92 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
5 114 Kč
bez DPH:
4 226 Kč
+ | druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Typ chlazení | chlazený vodou |
| Netto váha [kg] | 5,8 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 168 Kč
bez DPH:
4 271 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | ZF |
| Délka [mm] | 1265 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 3,1 |
| Rozměr závitu - vstup | M14x1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M16x1,5 |
| Netto váha [kg] | 6,5 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
5 302 Kč
bez DPH:
4 382 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | TRW |
| Délka [mm] | 665 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výška vstupní hřídele [mm] | 70 |
| Provedení spojky vstupního čepu | čtyřhran |
| Počet otáček volantu | 3,3 |
| Rozměr závitu - vstup | M18x1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M16x1,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kloubu |
| Netto váha [kg] | 7,52 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
5 325 Kč
bez DPH:
4 401 Kč
+ | druh provozu | hydraulický |
| druh převodovky | Převodka hřebenového řízení |
| pro výrobce převodovky řízení | SMI |
| Délka [mm] | 590 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výška vstupní hřídele [mm] | 72,5 |
| Provedení spojky vstupního čepu | ozubený |
| Počet otáček volantu | 2,9 |
| Rozměr závitu - vstup | M16x1,5 |
| Rozměr závitu - výstup | M14x1,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kloubu |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řízením s posilovačem |
| Netto váha [kg] | 5,15 |
| Výrobce: | DRI |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 8.4.2026 |
| Most | 8.4.2026 |
| Plzeň | 8.4.2026 |
| Praha | 8.4.2026 |
5 933 Kč
bez DPH:
4 903 Kč