+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 390 |
| Šířka [mm] | 120 |
| Výška [mm] | 30 |
| váha [g] | 80 |
| Hmotnost brutto [kg] | 84 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Délka [mm] | 525 |
| Délka (v palcích) | 21 |
| Stěrače - provedení | Hybridní list stěrače |
| váha [g] | 168 |
| Hmotnost brutto [kg] | 213 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 394 |
| Šířka [mm] | 182 |
| Výška [mm] | 32 |
| váha [g] | 223 |
| Hmotnost brutto [kg] | 311 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 101-000-038AA |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | W16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| Celková délka [mm] | 111,5 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 36710-27010 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 10 |
| váha [g] | 28,8 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 12-12-2-293-697 |
| Spojovací technika | Crimped SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 47 |
| Hmotnost brutto [kg] | 50 |
| alternativní artikl | IXUH22FTT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 82 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | MR577131 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 27,8 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | P51R-18-110 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 14 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 47 |
| Hmotnost brutto [kg] | 50 |
| alternativní artikl | VCH20, IXEH22TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 214 |
| Šířka [mm] | 242 |
| Výška [mm] | 68 |
| váha [g] | 235 |
| Hmotnost brutto [kg] | 330 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 245 |
| Šířka [mm] | 182 |
| Výška [mm] | 43 |
| váha [g] | 250 |
| Hmotnost brutto [kg] | 334 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |