+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 234 |
| Šířka [mm] | 213 |
| Výška [mm] | 12 |
| váha [g] | 104 |
| Hmotnost brutto [kg] | 163 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Délka [mm] | 500 |
| Délka (v palcích) | 20 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| pro OE číslo | 8250A010 |
| váha [g] | 130 |
| Hmotnost brutto [kg] | 166 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 277 |
| Šířka [mm] | 216 |
| Výška [mm] | 34 |
| Vysoce účinná verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF818A |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF234K |
| váha [g] | 140 |
| Hmotnost brutto [kg] | 235 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 72 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 5960G7 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 27,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 263 |
| Šířka [mm] | 185 |
| Výška [mm] | 18 |
| váha [g] | 136 |
| Hmotnost brutto [kg] | 207 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 195 |
| Šířka [mm] | 217 |
| Výška [mm] | 29 |
| Vysoce účinná verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF805A |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF385K |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 84 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,5 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| alternativní artikl | IW27 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,3 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | C40218110A |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 45 |
| Hmotnost brutto [kg] | 48 |
| alternativní artikl | ITV16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Délka [mm] | 530 |
| Délka (v palcích) | 21 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| váha [g] | 141 |
| Hmotnost brutto [kg] | 184 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 235 |
| Šířka [mm] | 209 |
| Výška [mm] | 35 |
| váha [g] | 90 |
| Hmotnost brutto [kg] | 175 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |