+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 302 |
| Šířka [mm] | 199 |
| Výška [mm] | 30 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF200K |
| váha [g] | 1130 |
| Hmotnost brutto [kg] | 1208 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| pro OE číslo | 9805958916 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| váha [g] | 30 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33 |
| alternativní artikl | IUH24 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 216 |
| Šířka [mm] | 188 |
| Výška [mm] | 29 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF387K |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 72 |
| Hmotnost brutto [kg] | 82 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| alternativní artikl | IU31 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 387 |
| Šířka [mm] | 147 |
| Výška [mm] | 33 |
| váha [g] | 193 |
| Hmotnost brutto [kg] | 281 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 293 |
| Šířka [mm] | 208 |
| Výška [mm] | 34 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF106K |
| váha [g] | 81 |
| Hmotnost brutto [kg] | 152 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11,5 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 70 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 7701414157 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 25,5 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Délka [mm] | 335 |
| Délka (v palcích) | 13 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| váha [g] | 24 |
| Hmotnost brutto [kg] | 61 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 234 |
| Šířka [mm] | 209 |
| Výška [mm] | 36 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF236K |
| váha [g] | 70 |
| Hmotnost brutto [kg] | 142 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |