+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M10x1.0 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 10 |
| pro OE číslo | ZJ980004000 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 12 |
| váha [g] | 30 |
| Hmotnost brutto [kg] | 33 |
| alternativní artikl | IU24A |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 21,8 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 9806159616 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | IXG27 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Platina - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 1E06-18-110 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 45 |
| Hmotnost brutto [kg] | 48 |
| alternativní artikl | ITV16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Provedení žhavicí svíčky | Ocel-žhavící svíčky |
| Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Závit spojky | M5x0.8 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| Celková délka [mm] | 62,2 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | N10213002 |
| Rozměr klíče | 12 |
| váha [g] | 22,6 |
| Utahovací moment od [Nm] | 15 |
| Utahovací moment do [Nm] | 20 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 330 |
| Šířka [mm] | 188 |
| Výška [mm] | 17 |
| váha [g] | 200 |
| Hmotnost brutto [kg] | 280 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 255 |
| Šířka [mm] | 229 |
| Výška [mm] | 30 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF198K |
| váha [g] | 71 |
| Hmotnost brutto [kg] | 155 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 245 |
| Šířka [mm] | 172 |
| Výška [mm] | 20 |
| váha [g] | 45 |
| Hmotnost brutto [kg] | 110 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 226 |
| Šířka [mm] | 203 |
| Výška [mm] | 17 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF714K |
| váha [g] | 60 |
| Hmotnost brutto [kg] | 122 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 350 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 42 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF460K |
| váha [g] | 100 |
| Hmotnost brutto [kg] | 180 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 254 |
| Šířka [mm] | 235 |
| Výška [mm] | 30 |
| Vysoce účinná verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF802A |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF729K |
| váha [g] | 95 |
| Hmotnost brutto [kg] | 186 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |