+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 09482-00475 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IWM24 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 285 |
| Šířka [mm] | 178 |
| Výška [mm] | 36 |
| váha [g] | 192 |
| Hmotnost brutto [kg] | 284 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 288 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Výška [mm] | 36 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF071K |
| váha [g] | 67 |
| Hmotnost brutto [kg] | 141 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 240 |
| Šířka [mm] | 197 |
| Výška [mm] | 30 |
| váha [g] | 90 |
| Hmotnost brutto [kg] | 152 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 300 |
| Šířka [mm] | 205 |
| Výška [mm] | 31 |
| váha [g] | 176 |
| Hmotnost brutto [kg] | 247 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 297 |
| Šířka [mm] | 205 |
| Výška [mm] | 31 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF054K |
| váha [g] | 1120 |
| Hmotnost brutto [kg] | 1212 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Délka [mm] | 400 |
| Délka (v palcích) | 16 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| pro OE číslo | 86542FG060 |
| váha [g] | 100 |
| Hmotnost brutto [kg] | 135 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 290 |
| Šířka [mm] | 226 |
| Výška [mm] | 17 |
| váha [g] | 810 |
| Hmotnost brutto [kg] | 895 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 90919-01209 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IK16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 509 |
| Šířka [mm] | 112 |
| Výška [mm] | 30 |
| váha [g] | 203 |
| Hmotnost brutto [kg] | 281 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |