+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| průměr vlákna [mm] | 12 |
| Průměr v mm | 18 |
| pro OE číslo | 85W |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 25.4 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 35 |
| váha [g] | 80 |
| Hmotnost brutto [kg] | 83 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 21,8 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 98061-58611 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | IXG24 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 238 |
| Šířka [mm] | 182 |
| Výška [mm] | 18 |
| váha [g] | 134 |
| Hmotnost brutto [kg] | 193 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 200 |
| Šířka [mm] | 213 |
| Výška [mm] | 34 |
| Vysoce účinná verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF809A |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF734K |
| váha [g] | 60 |
| Hmotnost brutto [kg] | 128 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Délka [mm] | 325 |
| Délka (v palcích) | 13 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Bügelwischblatt |
| váha [g] | 70 |
| Hmotnost brutto [kg] | 112 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 210 |
| Šířka [mm] | 204 |
| Výška [mm] | 30 |
| váha [g] | 166 |
| Hmotnost brutto [kg] | 237 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 215 |
| Šířka [mm] | 162 |
| Výška [mm] | 25 |
| váha [g] | 60 |
| Hmotnost brutto [kg] | 113 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 200 |
| Šířka [mm] | 177 |
| Výška [mm] | 30 |
| váha [g] | 60 |
| Hmotnost brutto [kg] | 116 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 12-12-9-070-999 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IK16L |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 0297942 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | IXU27 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |