+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 8 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 137 Kč
bez DPH:
5 898 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7770 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 147 Kč
bez DPH:
5 907 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 8 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 169 Kč
bez DPH:
5 925 Kč
+ | plněno | |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Olejová náplň - množství (ml) | 245 |
| Počet drážek | 4 |
| Řemenice - Ø [mm] | 120 |
| Průměr sání [mm] | 28,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 13 |
| Kompresor -ID | 7SBU16C |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | VW-Group |
| pro OE číslo | 8D0260805B |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Délka [mm] | 236 |
| Výška [mm] | 138 |
| Počet žeber | 4 |
| váha [g] | 5500 |
| Hmotnost brutto [kg] | 6310 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 217 Kč
bez DPH:
5 964 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 68 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 370 Kč
bez DPH:
6 091 Kč
+ | plněno | |
| Olejová náplň - množství (ml) | 90 |
| Počet drážek | 5 |
| Řemenice - Ø [mm] | 100 |
| Průměr sání [mm] | 18,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,5 |
| Kompresor -ID | 5SE12C |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | TOYOTA |
| pro OE číslo | 88310-05101 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Délka [mm] | 212 |
| Výška [mm] | 128 |
| Počet žeber | 5 |
| váha [g] | 4060 |
| Hmotnost brutto [kg] | 4870 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 416 Kč
bez DPH:
6 129 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7670 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 623 Kč
bez DPH:
6 300 Kč
+ | Napětí [V] | 28 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 24 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 649 Kč
bez DPH:
6 321 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 63 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6220 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 776 Kč
bez DPH:
6 426 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 55 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 870 Kč
bez DPH:
6 504 Kč