+ | plněno | |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 100 |
| Kompresor -ID | 6SEU14C |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | VW-Group |
| pro OE číslo | 8E0260805BJ |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Počet žeber | 6 |
| váha [g] | 4460 |
| Hmotnost brutto [kg] | 5270 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 819 Kč
bez DPH:
5 636 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 50 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 831 Kč
bez DPH:
5 645 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 220 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 868 Kč
bez DPH:
5 676 Kč
+ | plněno | |
| Napětí [V] | 12 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s magnetickou spojkou |
| Olejová náplň - množství (ml) | 245 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 120 |
| Průměr sání [mm] | 28,7 |
| Průměr výstupu [mm] | 13 |
| Kompresor -ID | 7SBU16C |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | VW-Group |
| pro OE číslo | 4B0260805B |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Délka [mm] | 231 |
| Výška [mm] | 138 |
| Počet žeber | 6 |
| váha [g] | 6260 |
| Hmotnost brutto [kg] | 7070 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 918 Kč
bez DPH:
5 717 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 180 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 951 Kč
bez DPH:
5 745 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6300 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 959 Kč
bez DPH:
5 751 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 012 Kč
bez DPH:
5 795 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 7 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7660 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 051 Kč
bez DPH:
5 827 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
7 056 Kč
bez DPH:
5 831 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 220 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7860 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
7 059 Kč
bez DPH:
5 834 Kč