+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 210 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7990 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 125 Kč
bez DPH:
5 062 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 125 Kč
bez DPH:
5 062 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7950 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 158 Kč
bez DPH:
5 089 Kč
+ | plněno | |
| Olejová náplň - množství (ml) | 180 |
| Počet drážek | 4 |
| Řemenice - Ø [mm] | 100 |
| Průměr sání [mm] | 28,4 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,4 |
| Kompresor -ID | 7SEU17C |
| Omezení výrobce | BMW |
| Omezení výrobce | DENSO |
| pro OE číslo | 64509174802 |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Délka [mm] | 215 |
| Výška [mm] | 138 |
| Počet žeber | 4 |
| váha [g] | 5230 |
| Hmotnost brutto [kg] | 6040 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 223 Kč
bez DPH:
5 143 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6520 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 244 Kč
bez DPH:
5 160 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6360 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 247 Kč
bez DPH:
5 163 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6400 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
6 264 Kč
bez DPH:
5 177 Kč
+ | plněno | |
| Olejová náplň - množství (ml) | 120 |
| Počet drážek | 6 |
| Řemenice - Ø [mm] | 100 |
| Průměr sání [mm] | 28,5 |
| Průměr výstupu [mm] | 15,4 |
| Kompresor -ID | 6SEU14C |
| Omezení výrobce | DENSO |
| Omezení výrobce | VW-Group |
| pro OE číslo | 8E0260805CG |
| Chladicí látka | R 134a |
| Olej do kompresoru | ND-8 |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Délka [mm] | 223 |
| Výška [mm] | 138 |
| Počet žeber | 6 |
| váha [g] | 4530 |
| Hmotnost brutto [kg] | 5340 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 339 Kč
bez DPH:
5 239 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 170 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 49 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 7890 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 343 Kč
bez DPH:
5 242 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 56 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6320 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
6 344 Kč
bez DPH:
5 243 Kč