+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5820 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 448 Kč
bez DPH:
3 676 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5820 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 448 Kč
bez DPH:
3 676 Kč
+ | Omezení výrobce | Citroen; Fiat; Ford; |
| pro OE číslo | 6C1Q-9K546-AC |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| druh provozu | elektricky ovládané |
| váha [g] | 560 |
| Hmotnost brutto [kg] | 760 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 470 Kč
bez DPH:
3 694 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 150 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6420 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 485 Kč
bez DPH:
3 707 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s volnoběžnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 54 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5720 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 521 Kč
bez DPH:
3 736 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Počet žeber | 4 |
| Řemenice - Ø [mm] | 57,5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 548 Kč
bez DPH:
3 759 Kč
+ | Omezení výrobce | Toyota |
| pro OE číslo | 04221-27012 |
| váha [g] | 200 |
| Hmotnost brutto [kg] | 225 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 560 Kč
bez DPH:
3 769 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 630 |
| Šířka sítě [mm] | 399 |
| Hloubka sítě [mm] | 28 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 4B0121251AE |
| váha [g] | 4094 |
| Hmotnost brutto [kg] | 5850 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
4 589 Kč
bez DPH:
3 793 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 80 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 60 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 598 Kč
bez DPH:
3 800 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 105 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 48 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5420 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
4 607 Kč
bez DPH:
3 807 Kč