+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 60 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 53 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 3620 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 587 Kč
bez DPH:
2 964 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 65 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 4 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 58 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 3670 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 608 Kč
bez DPH:
2 982 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 100 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5220 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 609 Kč
bez DPH:
2 983 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 120 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 6 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 51 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 6420 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
3 610 Kč
bez DPH:
2 983 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 610 |
| Šířka sítě [mm] | 484 |
| Hloubka sítě [mm] | 42 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 1245000302 |
| váha [g] | 4424 |
| Hmotnost brutto [kg] | 6104 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 610 Kč
bez DPH:
2 983 Kč
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 615 Kč
bez DPH:
2 988 Kč
+ | Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 420 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Omezení výrobce | DENSO |
| pro OE číslo | 8946526080 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 107 |
| Hmotnost brutto [kg] | 140 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 618 Kč
bez DPH:
2 990 Kč
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 619 Kč
bez DPH:
2 991 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 70 |
| Kvalita, jakost | OE |
| Počet žeber | 5 |
| řemenice - ? [mm] | 60 |
| řemenice | s vícenásobnou řemenicí |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s 12V palubní sítí |
| nový díl | |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
3 621 Kč
bez DPH:
2 993 Kč
+ | Omezení výrobce | Toyota |
| pro OE číslo | 04226-0L040 |
| váha [g] | 160 |
| Hmotnost brutto [kg] | 185 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
3 626 Kč
bez DPH:
2 997 Kč