+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 083 Kč
bez DPH:
2 548 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 350 |
| Šířka sítě [mm] | 432 |
| Hloubka sítě [mm] | 23 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 1150958 |
| Hmotnost brutto [kg] | 3800 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 091 Kč
bez DPH:
2 555 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 1000 |
| Šířka sítě [mm] | 418 |
| Hloubka sítě [mm] | 33 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 1301N6 |
| váha [g] | 6220 |
| Hmotnost brutto [kg] | 7900 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 091 Kč
bez DPH:
2 555 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 417 |
| Šířka sítě [mm] | 578 |
| Hloubka sítě [mm] | 32 |
| Materiál | měď |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 1235013401 |
| Hmotnost brutto [kg] | 7210 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 091 Kč
bez DPH:
2 555 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 400 |
| Šířka sítě [mm] | 651 |
| Hloubka sítě [mm] | 18 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | MR299522 |
| topení/chlazení | bez plnícího hrdla |
| váha [g] | 2230 |
| Hmotnost brutto [kg] | 3400 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
3 095 Kč
bez DPH:
2 558 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 75 |
| Nový díl bez zástavy | |
| řemenice | bez řemenice |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 5120 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 096 Kč
bez DPH:
2 559 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 295 |
| Šířka sítě [mm] | 437 |
| Hloubka sítě [mm] | 32 |
| Materiál | měď |
| materiál rámu | mosaz |
| pro OE číslo | 3034E8005A |
| Hmotnost brutto [kg] | 4222 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 102 Kč
bez DPH:
2 564 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 475 |
| Šířka sítě [mm] | 451 |
| Hloubka sítě [mm] | 32 |
| Materiál | měď |
| materiál rámu | mosaz |
| pro OE číslo | 1302052 |
| Hmotnost brutto [kg] | 7122 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 112 Kč
bez DPH:
2 572 Kč
+ | Napětí [V] | 14 |
| generátor-nabíjecí proud [A] | 55 |
| Nový díl bez zástavy | |
| Počet žeber | 1 |
| řemenice | s řemenicí |
| Řemenice - Ø [mm] | 66 |
| Provedení palubní sítě | pro vozidla s palubní sítí 12 V |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Hmotnost brutto [kg] | 4920 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 127 Kč
bez DPH:
2 584 Kč
+ | Délka sítě [mm] | 355 |
| Šířka sítě [mm] | 445 |
| Hloubka sítě [mm] | 32 |
| Materiál | měď |
| materiál rámu | mosaz |
| pro OE číslo | 1302011 |
| Hmotnost brutto [kg] | 5538 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 132 Kč
bez DPH:
2 588 Kč