+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | 9806958921 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | IX24B |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 22,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 22401-30R15 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 46 |
| Hmotnost brutto [kg] | 49 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IQ16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 11,2 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | M47VPW |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | ITF16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,9 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 11,2 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | ITF20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,3 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IW16 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 9,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 9807354776 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 19 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 980765871G |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 52 |
| Hmotnost brutto [kg] | 55 |
| alternativní artikl | IWF24 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Průměr v mm | 12 |
| pro OE číslo | M25W |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M12x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 12 |
| Spojovací technika | Thread M4 |
| Rozměr klíče | 18 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 17 |
| váha [g] | 40 |
| Hmotnost brutto [kg] | 43 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |