+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 9112541 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IQ22 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,3 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | W20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 12,7 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | M42W |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 52 |
| Hmotnost brutto [kg] | 55 |
| alternativní artikl | IWF27 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | V9110-2005 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 58 |
| Hmotnost brutto [kg] | 61 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 25 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | J16BR-U |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | IK24 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 4.5.2026 |
| Most | 4.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | IW16 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,8 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | MS851174 |
| Spojovací technika | Removable SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | 2-vnější elektrody |
| Zapalovací svíčka | Nikl - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 90048-51084-000 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 20.6 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 56 |
| Hmotnost brutto [kg] | 59 |
| alternativní artikl | IW22 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |