+ | Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 975 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Omezení výrobce | DENSO |
| pro OE číslo | 46426389 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 129 |
| Hmotnost brutto [kg] | 159 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Lamdasonda | nevyhřívaná |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 415 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 |
| Omezení výrobce | DENSO |
| pro OE číslo | MD174677 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 85 |
| Hmotnost brutto [kg] | 115 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 22401RS34508 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 000010R54009 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 0,7 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 22401RS34509 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 49 |
| Hmotnost brutto [kg] | 52 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Lamdasonda | vyhřívaná |
| Lamdasonda | Fingersonda |
| Lamdasonda | Skoková sonda |
| Velikost závitu | M18x1.5 |
| Délka kabelu [mm] | 830 |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 |
| Omezení výrobce | DENSO |
| pro OE číslo | 5293036AB |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| váha [g] | 119 |
| Hmotnost brutto [kg] | 149 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Délka sítě [mm] | 519 |
| Šířka sítě [mm] | 248 |
| Hloubka sítě [mm] | 23 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 7711521 |
| Hmotnost brutto [kg] | 1820 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Délka sítě [mm] | 441 |
| Šířka sítě [mm] | 322 |
| Hloubka sítě [mm] | 23 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 7556133 |
| váha [g] | 1077 |
| Hmotnost brutto [kg] | 2757 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Délka sítě [mm] | 350 |
| Šířka sítě [mm] | 378 |
| Hloubka sítě [mm] | 23 |
| Materiál | hliník |
| materiál rámu | Plast |
| pro OE číslo | 7701034768 |
| váha [g] | 1830 |
| Hmotnost brutto [kg] | 2200 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |