+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 26,5 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 12290RMX003 |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 48 |
| Hmotnost brutto [kg] | 51 |
| alternativní artikl | IKH20TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Napětí [V] | 11 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 150 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 36710-4A000 |
| Spojovací technika | Pin |
| Rozměr klíče | 10 |
| váha [g] | 41 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| délka 1 [mm] | 600 |
| Délka 2 [mm] | 400 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 221 |
| Hmotnost brutto [kg] | 293 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 347 |
| Šířka [mm] | 203 |
| Výška [mm] | 33 |
| Základní verze (Art. č.) | DCF521P |
| váha [g] | 358 |
| Hmotnost brutto [kg] | 500 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | Napětí [V] | 11 |
| verze | Double coil |
| Velikost závitu | M10x1.25 |
| Celková délka [mm] | 103,8 |
| alternativní artikl | - |
| pro OE číslo | 19850-67030 |
| Spojovací technika | Thread |
| Rozměr klíče | 12 |
| Kvalita, jakost | DENSO |
| Stoupání kužele | 93 |
| váha [g] | 38 |
| Utahovací moment od [Nm] | 10 |
| Utahovací moment do [Nm] | 12 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | s odporem |
| Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Zapalovací svíčka | Iridium - střední elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| pro OE číslo | 980795515U |
| Spojovací technika | Solid SAE |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| váha [g] | 43 |
| Hmotnost brutto [kg] | 46 |
| alternativní artikl | VK16PRZ11 |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Zapalovací svíčka | Vnější elektroda |
| Vzdálenost elektrod | 1,1 |
| Velikost závitu | M14x1.25 |
| průměr vlákna [mm] | 19 |
| Průměr v mm | 14 |
| Rozměr klíče | 16 mm |
| Utahovací moment [Nm] | 22 |
| alternativní artikl | IQ16TT |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| délka 1 [mm] | 600 |
| Délka 2 [mm] | 600 |
| Délka (v palcích) | 24 |
| Stěrače - provedení | Stěrač-Flachbalkenwischblatt |
| Jednotka množství | Sada |
| váha [g] | 222 |
| Hmotnost brutto [kg] | 283 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |
+ | typ filtru | Filtr s aktivním uhlím |
| Délka [mm] | 280 |
| Šířka [mm] | 203 |
| Výška [mm] | 28 |
| váha [g] | 430 |
| Hmotnost brutto [kg] | 515 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | typ filtru | filtr částic |
| Délka [mm] | 266 |
| Šířka [mm] | 201 |
| Výška [mm] | 31 |
| Verze s aktivním uhlím (Art. č.) | DCF015K |
| váha [g] | 136 |
| Hmotnost brutto [kg] | 298 |
| alternativní artikl | - |
| Výrobce: | DENSO |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 5.5.2026 |
| Most | 5.5.2026 |
| Plzeň | 5.5.2026 |
| Praha | 5.5.2026 |