+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2201962 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | Montovací strana: | levá |
| Kvalita, jakost: | Certified Quality |
| Délka (v cm): | 19,2 |
| Sirka v cm: | 12,2 |
| Vyska ( v cm ): | 4,3 |
| Jen ve spojení s: | OEM |
| Vozidla pro leváky/praváky: | pro levo/pravostranne rizeni |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | vyhřívaná |
| Vnejsi/vnitrni zrcatko: | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | P21/4W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO S |
| párová čísla výrobku | 2201921 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A |
| párová čísla výrobku | 2212966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO A |
| párová čísla výrobku | 2211966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO K |
| párová čísla výrobku | 2202262 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| párová čísla výrobku | 6102423 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | nastavení: kabely |
| párová čísla výrobku | 6165164 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |