+ | montovaná strana | pravá |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| párová čísla výrobku | 6341229 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá přední |
| jen ve spojení s | VAL |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2112502 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá přední |
| Typ světla | WY5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 3112473 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 170 |
| Výška [mm] | 100 |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná přesnost lícování v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6401797 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná výroba v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6432365 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá přední |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 2102516 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá přední |
| jen ve spojení s | VAL |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2111502 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | H4 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 3702490 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H4 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace sklonu světlometů (mechanické) |
| párová čísla výrobku | 3701490 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná přesnost lícování v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6423156 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |