+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 147 |
| Výška [mm] | 210 |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná přesnost lícování v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6431960 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá přední |
| Typ světla | WY5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 3111473 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá přední |
| Barva | oranžová |
| Typ světla | P21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 3302603 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| jen ve spojení s | OEM |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | kontrolovaná výroba v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6424702 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 200 |
| Výška [mm] | 152 |
| druh provozu | elektrický |
| Typ povolení | kontrolovaná výroba v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | pravá |
| jen ve spojení s | OEM |
| Typ povolení | kontrolovaná výroba v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6471702 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ povolení | kontrolovaná výroba v CZ |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| mechanicky obrobeno | s otvorem pro svítidlo ukazatele směru |
| párová čísla výrobku | 6312111 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
+ | montovaná strana | levá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 1902495 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | pravá přední |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 1901495 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2202420 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |