+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745473 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 225 Kč
bez DPH:
2 665 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 265 Kč
bez DPH:
2 698 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H1/H1 |
| Typ světla | WY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741412 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 284 Kč
bez DPH:
2 714 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 333 Kč
bez DPH:
2 755 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 333 Kč
bez DPH:
2 755 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2746501 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 359 Kč
bez DPH:
2 776 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | D2S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745501 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 359 Kč
bez DPH:
2 776 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 395 Kč
bez DPH:
2 806 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2752307 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
3 400 Kč
bez DPH:
2 810 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | H21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742135 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | 19.5.2026 |
| Most | 19.5.2026 |
| Plzeň | 19.5.2026 |
| Praha | 19.5.2026 |
3 421 Kč
bez DPH:
2 827 Kč