+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 180 |
| Výška [mm] | 340 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9228977 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 794 Kč
bez DPH:
2 309 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742570 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 806 Kč
bez DPH:
2 319 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2741570 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 806 Kč
bez DPH:
2 319 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 7 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s obrysovým osvětlením |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6132524 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 815 Kč
bez DPH:
2 326 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Šířka [mm] | 177 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9265902 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 854 Kč
bez DPH:
2 359 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Šířka [mm] | 177 |
| Výška [mm] | 300 |
| druh provozu | manuální |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s širokoúhlým zpětným zrcátkem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | krátké raménko zrcátka |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 9264902 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 854 Kč
bez DPH:
2 359 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2742740 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 894 Kč
bez DPH:
2 392 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2761966 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 904 Kč
bez DPH:
2 400 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 906 Kč
bez DPH:
2 402 Kč
+
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 947 Kč
bez DPH:
2 436 Kč