+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | s modrým odstínem |
| vnejší/vnitřní zrcátko | plán |
| párová čísla výrobku | 6126849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 449 Kč
bez DPH:
2 024 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vypuklý |
| párová čísla výrobku | 6130266 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 466 Kč
bez DPH:
2 038 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO K |
| barva rámu | červená |
| párová čísla výrobku | 2201906 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 473 Kč
bez DPH:
2 044 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | D1S (doutnavka) |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | H6W |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| verze | TIPO V |
| párová čísla výrobku | 2761503 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 481 Kč
bez DPH:
2 050 Kč
+ | montovaná strana | levá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2742849 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 483 Kč
bez DPH:
2 052 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H7/H7 |
| Typ světla | PY21W |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | pneumatický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Skladem |
| k odeslání | zítra |
| Most | zítra |
| Plzeň | zítra |
| Praha | zítra |
2 492 Kč
bez DPH:
2 060 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H7/H1 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
| párová čísla výrobku | 2741438 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 500 Kč
bez DPH:
2 066 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Typ světla | HB3 |
| Typ světla | HB4 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 503 Kč
bez DPH:
2 069 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| Barva | chromová |
| Typ světla | H1 |
| Typ světla | W5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | H7 |
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| párová čísla výrobku | 2745444 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 510 Kč
bez DPH:
2 074 Kč
+ | montovaná strana | pravá |
| druh provozu | elektrický |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| povrch | opatřeno základovou barvou |
| vnejší/vnitřní zrcátko | vyhřívané |
| vnejší/vnitřní zrcátko | elektronický sklopný |
| vnejší/vnitřní zrcátko | konvexní |
| párová čísla výrobku | 6129266 |
| Výrobce: | ALKAR |
|
|
| Dostupnost: | Dočasně nedostupné |
2 520 Kč
bez DPH:
2 083 Kč